W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Was takie tematy, jak machine learning, HR i rekrutacja w sektorze IT, oraz kontynuujemy spotkania Planet Scrum Workshop. Sporo przed nami, zobaczcie sami!

Za nami bardzo intensywny w wydarzenia marzec, ale kwiecień zapowiada się równie obiecująco! Sprawdźcie, jakie tematy i spotkania przygotowaliśmy dla członków naszej społeczności w tym miesiącu.

Planet Scrum Workshop #2 – Co to są Artefakty i po co nam Definition of Done?

11 kwietnia o godz. 18:30 spotykamy się w Kwadracie, na drugim już z cyklu spotkaniu Planet Scrum Workshop. Tym razem wystąpi dla Was Aleksander Dębski, opowiadając o artefaktach oraz „definition of done”. Spotkanie będzie podzielone na dwie części – część teoretyczną oraz pytania.

Wstęp: free z obowiązkiem rejestracji na Meetup: https://www.meetup.com/GDGRzeszow/events/238598408/

Women Techmakers – HR w IT. Jak dostać pracę w Google lub startupie?

13 kwietnia o godz. 18:30 spotykamy się w Kwadracie na Wydarzeniu Women Techmakers – HR w IT. Wystąpią dla Was trzy niezwykłe prelegentki – Nadja Brandys (IT Everywhere) która opowie o tym, w jaki sposób wyciągnąć jak najwięcej wniosków i informacji z rozmów kwalifikacyjnych, Asia Chwastowska (Spring) która opowie o tym, jak wygląda rekrutacja w Google oraz porówna ten proces do rekrutacji w startupach, oraz Ola Staniszewska (Brainly), która wystąpi z tematem „”Szukam fajnej atmosfery” – jak upewnić się, że trafisz do firmy dla siebie.

W trakcie spotkania przewidujemy dla uczestników kilka naprawdę interesujących niespodzianek, o których więcej już wkrótce na naszych profilach w mediach społecznościowych.

Wstęp: free z obowiązkiem rejestracji na Meetup: https://www.meetup.com/GDGRzeszow/events/238642479/

GDG Rzeszów #10 – Machine Learning #2

19 kwietnia o godz. 18:00 w Kwadracie przygotowaliśmy dla Was razem z teamem Brainly kolejne spotkanie dotyczące tematu machine learning. Wystąpi dla Was Sashko Zakharchuk z tematem: „Basics of Information Theory”. Prelekcja Sashko będzie prowadzona w języku angielskim. Spotkanie będzie podzielone na część teoretyczną oraz pytania do prowadzącego.

Wstęp: free z obowiązkiem rejestracji na Meetup: https://www.meetup.com/GDGRzeszow/events/238615509/

Planet Scrum Workshop #3 – Product Owner – nasz czy ich?

25 kwietnia o godz. 18:30 w Kwadracie przygotowaliśmy dla Was trzecie z cyklu spotkanie dotyczące metodyki pracy w scrumie. Tematem przewodnim tym razem będzie rola product ownera.

Wstęp: free z obowiązkiem rejestracji na Meetup: https://www.meetup.com/GDGRzeszow/events/238598447/

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami GDG Rzeszów?
Nie przegap żadnego z nich!
Dołącz do naszej grupy na Meetup