8 marca 2017 to ważna data dla wszystkich miłośników chmur – oczywiście tych technologicznych! W tym dniu bowiem rozpoczyna się największa konferencja poświęcona właśnie temu rozwiązaniu spod znaku najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej – Google Cloud Next’17.

Konferencja ma miejsce w San Francisco i odbywa się w dniach 8-10 marca. Wśród uczestników z pewnością nie zabraknie deweloperów oraz użytkowników rozwiązań cloudowych, którzy podczas tego wydarzenia będą mieć niepowtarzalną okazję, aby jako pierwsi poznać najnowsze rozwiązania technologiczne, uczestniczyć w szkoleniach, sesjach, oraz poznać wizje przyszłości narzędzia, jakimi są chmury.

Google Cloud Next’17 w Rzeszowie?

Uczestniczyć w konferencji można nie tylko bezpośrednio. To właśnie między innymi dzięki chmurom właśnie możliwa będzie transmisja na żywo Keynote’a oraz wybranych sesji prezentowanych podczas wydarzenia. W tego typu spotkaniu uczestniczyć można będzie również w Rzeszowie. Za sprawą Google Developers Group Rzeszów (GDG Rzeszów) właśnie 8 marca w Kwadracie organizowana jest transmisja konferencji na żywo.

Uczestnicy będą mogli obejrzeć główne wystąpienie, w którym zapewne poznamy najnowsze trendy i plany rozwoju technologii cloudowych, oraz zapoznać się z transmitowanymi na żywo sesjami, które wcześniej sami mogli wybrać w otwartym głosowaniu.

Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 17:00, a jego zakończenie planowane jest na godz. 23:00. Podczas spotkania na uczestników czekają niespodzianki oraz poczęstunek.

Przydatne linki:

 

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami GDG Rzeszów?
Nie przegap żadnego z nich!
Dołącz do naszej grupy na Meetup