Już niebawem czwarta edycja Hash Code, corocznych zawodów w programowaniu organizowanych przez Google. Programiści z krajów Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki zmierzą się z zadaniami, jakie na co dzień rozwiązują inżynierowie pracujący w Google.
Podczas ubiegłych edycji Hash Code zespoły mierzyły się z takimi zadaniami, jak:

– optymalizacja centrów danych Google

– zaprogramowanie floty dronów

– zaplanowanie działań satelitów

Hash Code jest podzielony na dwa etapy: (1) Online Qualification Round (runda kwalifikacji online) oraz  (2) rundę finałową, która odbędzie się w paryskim biurze Google.

Co musisz wiedzieć:

  • zgłoszenia zespołów – 20 luty 2017, godzina: 18:00 CET  zespoły (liczace od 2 do 4 pełnoletnich osób) należy zgłosić za pomocą tego formularza: https://hashcode.withgoogle.com/signup.html
  • runda 1 online – 23 luty 2017 18:30 to 22:30 CET – rzeszowskie zespoły, które zapiszą się podczas zgłaszania teamów do Hubu GDG Rzeszow, zapraszamy na wspólne kodzenie i rozwiązywanie zadań w Kwadracie (Kwadrat, ul. Bardowskiego 4, II piętro)
  • runda finałowa – 1 kwietnia 2017 9:30 to 21:30 CET w paryskim biurze Google

Po zarejestrowaniu zespołu uzyskacie dostęp do Judge System. Możecie tam wybrać do jakiego hubu chcecie dołączyć. Nasz hub to GDG Rzeszów 🙂
Aby wziąć udział w Hash Code musisz być pełnoletni. Zespół może składać się z od 2 do 4 członków. Członkowie zespołu mogą się zmieniać do czasu rozpoczęcia pierwszej rundy kwalifikacyjnej.

Zasady Hash Code – https://hashcode.withgoogle.com/rules.html
Zadania z poprzednich edycji – https://hashcode.withgoogle.com/past_editions.html
Oficjalny event Google na Facebook – https://www.facebook.com/events/870087919758598/

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami GDG Rzeszów?
Nie przegap żadnego z nich!
Dołącz do naszej grupy na Meetup