Rzeszów – miasto tak chętnie nazywane stolicą innowacji – to miejsce, w którym zdecydowanie brakowało tego typu inicjatyw. Stolica Podkarpacia to wszak prężnie rozwijaący się ośrodek IT, dlatego z przyjemnością wspieramy to wydarzenie.

Rzethon – oto, co musicie wiedzieć!

Zgłoszenia: https://rzethon.evenea.pl/
Kiedy? : 10 (godzina 14:00, rejestracja uczestników od godziny 12:00) – 11 Grudnia 2016
Gdzie: Stołówka Akademicka Politechniki Rzeszowskiej przy ulicy Akademickiej 8.

Przygotuj się na 24-godzinny hackathon skierowany zarówno do weteranów jak i nowicjuszy, którzy mogą liczyć na pomoc profesjonalnych mentorów. Nieważne czy znasz się na rzeczy, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę. Pamiętaj, że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę, ale samotne wilki są również mile widziane!

Zespoły mogą liczyć maksymalnie 4 osoby, ale nie martw się. Jeśli masz problem ze znalezieniem kompanów, na miejscu będziesz mógł dołączyć do istniejącej już drużyny lub skompletować własny zespół.

Przygotuj się na misję na Marsa (motyw przewodni Rzethonu) – kategoria Open (żadnych ograniczeń!) pozwoli wam rozwinąć skrzydła gdy tylko znajdziecie ciekawy projekt!
Swoją drogą, przygotowano atrakcyjne nagrody – ale pamiętaj, nie nagrody a możliwość poznania najnowszych technologii jest najważniejsza.
To jak? Widzimy się na Rzethonie?

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami GDG Rzeszów?
Nie przegap żadnego z nich!
Dołącz do naszej grupy na Meetup