Android Auto – porozmawiajmy o przyszłości Connected Cars, zasadach projektowania i bezpieczeństwa aplikacji oraz kierunku, w jakim zmierza rynek aplikacji w samochodach.

Już 12 października 2016 r. odbędzie się kolejne spotkanie społeczności Google Developers Group Rzeszów, a tematem głównym będzie Android Auto oraz Connected Cars. Głównym prelegentem będzie Krzysztof Sowa z Concise Software – rzeszowskiej firmy specjalizującej się w rozwiązaniach z zakresu Connected Cars.

14424784_1685296321790876_8806948783603469358_o

Spotkanie podzielone będzie na dwie części. Pierwszą dedykujemy wszystkim zainteresowanym odpowiedziami na pytania dlaczego aplikacje w telefonach i zegarkach to już za mało, jakie kierunki wyznacza rynek aplikacji w samochodach oraz co z bezpieczeństwem?

W drugiej części skupimy się na praktyce. Krzysiek omówi zasady projektowania aplikacji dostępnych w samochodach, poruszy zagadnienia UX i UI i zdradzi kilka tricków, dzięki którym można udostępnić tworzone aplikacje dla wszystkich samochodów z Adroid Auto. Jak podsumowuje sam prelegent:

„Podczas prezentacji opowiem o kierunkach rozwoju technologii Connected Cars oraz przedstawie najpopularniejsze technologie. Szczególnie skupimy się na rozwiązaniu Android Auto. Zapoznamy się z zasadami projektowania aplikacji mobilnych dostępnych w samochodach, porozmawiamy o bezpieczeństwem kierowców oraz pokażę jak zintegrować naszą aplikację z Android Auto.”

Najlepsze na koniec – uczestnicy będą mieli możliwość przetestowania aplikacji w samochodach z dostępnym Android Auto. Nie możecie pozwolić żeby to Was ominęło! Zapraszamy 12 października 2016 do rzeszowskiej Estrada Caffe o godzinie 18.00.

Wstęp jest wolny, jednak konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca. Do zobaczenia!

Zarezerwuj miejsce – Meetup

Magiczne wrota do Facebooka

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami GDG Rzeszów?
Nie przegap żadnego z nich!
Dołącz do naszej grupy na Meetup